Kariera

Firma dla kreatywnych

Nasza firma to zespół kreatywnych i ambitnych osób, dla których liczy się zarówno rozwój firmy jak i rozwój osobisty. Elastyczne podejście do stawianych zadań i wzajemna pomoc poszczególnych działów wpływa na wysoki poziom świadczonych przez nas usług.

Wysoko cenimy sobie wewnętrzne inicjatywy pracowników oraz innowacyjne podejście do wykonywanych zadań. Każdy pracownik traktowany jest indywidualnie i odpowiednio nagradzany za swój własny wkład w rozwój firmy.

Stawiamy na kompetencje i profesjonalizm jednocześnie umożliwiając pracę osobom mniej doświadczonym np. studentom. Dzięki stałej współpracy z uczelniami wyższymi proponujemy atrakcyjne praktyki i staże osobom stawiającym pierwsze kroki na rynku pracy.

Nie działamy jak korporacja. Atmosferę wyścigu szczurów z powodzeniem zastępuje chęć wzajemnej współpracy a sztywne procedury – przejrzyste zasady i regulamin pracy. Naszym atutem jest rodzinna atmosfera – w końcu spędzamy ze sobą 40 godzin tygodniowo!

Jak dołączyć do HRD.pl?

Warunkiem zaproszenia na rozmowę rekrutacyjną jest przesłanie do nas CV oraz listu motywacyjnego w formie pliku pdf (adres: info@hrd.pl). W przypadku pozytywnej selekcji CV, przesyłamy do kandydata dodatkowe pytania rekrutacyjne a następnie maila zapraszającego na rozmowę kwalifikacyjną z podaniem agendy rozmowy. Po pozytywnym zaopiniowaniu kandydatury przez pracowników działu, do którego odbywa się rekrutacja oraz przez Kierownika ds. Rekrutacji zapraszamy kandydata na rozmowę o warunkach zatrudnienia.