O nas

Nasza historia sukcesu

Właściciel portalu HRD.pl – działa na rynku IT od 1999 roku. HRD.pl – Hurtowa Rejestracja Domen – był pierwszym programem w kraju służącym do hurtowej rejestracji i obsługi nazw domen. Od początku istnienia portal HRD.pl pozostaje niekwestionowanym liderem w tej dziedzinie, skupiając ponad 5000 partnerów z kilkunastu krajów świata i obsługując ponad 300.000 nazw domen internetowych.

W miarę rozwoju Programu Partnerskiego oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, HRD.pl sukcesywnie wprowadza nowe rozszerzenia oraz produkty do obsługi w systemie hurtowym on-line. Obecnie w naszej ofercie znajduje się ponad 800 rozszerzeń nazw domen w całego świata oraz wiele produktów umożliwiającym rozwijanie e-biznesu zarówno dla naszych Partnerów, jak i ich bezpośrednich Klientów.

Jesteśmy oficjalnym partnerem NASK (Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej) w zakresie rejestracji domen polskich (.pl), EURid w zakresie rejestracji domen europejskich (.eu) ,strategicznym partnerem na Europę Środkowo-Wschodnią firmy Directi – światowego lidera rejestracji domen globalnych i narodowych. W 2011 roku rozpoczęliśmy współpracę z amerykańską firmą Tucows, wprowadzając możliwość hurtowej rejestracji i obsługi kilkudziesięciu kolejnych nazw domen z całego świata.

Wysoka pozycja hurtowego sprzedawcy w Europie Środkowo –Wschodniej pozwoliła nam na uzyskanie bardzo atrakcyjnej oferty cenowej dla naszych Partnerów. Nasza Polityka Cenowa jest jawna dla wszystkich obecnych i przyszłych Partnerów.

Stabilność działania jest dla nas jednym z głównych priorytetów. Dlatego też nasze serwery kolokowane są w jednym z nowoczesnych warszawskich centrów danych. Dzięki temu nasi Partnerzy zyskują najwyższy dostępny w kraju poziom bezpieczeństwa powierzonych danych. Pracujemy na najnowszej generacji serwerach Dell oraz Supermicro. Nasze macierze dyskowe działają w technologii iSCSi. Posiadamy dwa redundantne łącza transmisji danych, w które wyposażają nas wiodący na rynku operatorzy. Cała nasza infrastruktura działa w oparciu o najbardziej zaawansowane rozwiązania chmurowe.

Władze Spółki

Robert Siebielski – Prezez Zarządu – założyciel firmy (1999 r.) – jednego z pierwszych akredytowanych partnerów NASK, EURid, partnera strategicznego Directi i Tucows. Związany z branżą internetową od ponad 20 lat. Pomysłodawca platformy HRD.pl – unikalnego programu hurtowego do odsprzedaży i obsługi nazw domen internetowych, uzupełnianego w kolejnych latach działalności o dodatkowe rozwiązania hurtowe dla e-biznesu, obsługującego obecnie prawie 10% rynku nazw domen w Polsce (III miejsce w najnowszym rankingu NASK).

Misja i wartości

Misją Consulting Service Sp. z o.o. jest utrzymanie pozycji lidera w dziedzinie hurtowych rozwiązań dla e-biznesu w Europie Środkowo- Wschodniej. Nasza firma systematycznie buduje swoja pozycję rynkową w oparciu o następujące zasady:

  • Relacyjne podejście do partnera – przywiązujemy szczególną uwagę w utrzymywaniu wysokiego poziomu zadowolenia wśród istniejących Partnerów a także bieżącego zaspokajania zgłaszanych przez nich potrzeb. Stale współpracujemy z naszymi Partnerami i pozwalamy im kształtować wspólną przyszłość naszej marki.
  • Stabilność działania – Inwestujemy w innowacyjne rozwiązania sprzętowe i technologiczne. Baza naszych Klientów kolokowana jest w jednym z najnowocześniejszych centrów danych Polsce. Pracujemy na sprawdzonych rozwiązaniach chmurowych. Nasze redundantne łącza zapewniają nieprzerwaną dostępność do powierzonych nam danych.
  • Najwyższa jakość za najniższą cenę – zdobycie pozycji lidera w dziedzinie hurtowych rozwiązań dla e-biznesu kreuje najlepszą ofertę cenową na rynku. Lata doświadczeń oraz skala naszej działalności pozwoliły nam na dotarcie do najlepszych i najtańszych źródeł dostaw oferowanych usług. Nasze cenniki są czytelne i przyjazne nawet dla stawiających pierwsze kroki w e-biznesie.