Zmiana regulaminu EURid

Przypominamy, że dnia 13.10.2022 r. zacznie obowiązywać Nowy Regulamin korzystania z nazw domen .eu. Nowe zasady znajdują się w sekcji Regulaminy dostępnej na naszej stronie. Jeśli Abonent nie zgadza się na nowe warunki Regulaminu, powinien usunąć swoje nazwy domen przed datą 13.10.2022 r., natomiast korzystając z domen europejskich od dnia 13.10.2022 r. Abonent potwierdza, że […]

Niedostępność Rejestru domen polskich

Od godziny 11.20 obserwujemy utrudnienia w związku z  wykonywaniem komend w rejestrze NASK.  Rejestr pracuje nad rozwiązaniem problemu. Prosimy o wstrzymanie się z wykonywaniem operacji na domenach polskich oraz śledzenie aktualizacji komunikatów wydawanych przez NASK w Panelu Partnera.

Dodatkowe wymogi rejestru domen .BE dla nowych rejestracji

Od dnia 9 maja 2022 r. dla nowych rejestracji nazw domen .be obowiązują dodatkowe wymogi. Do wybranych Abonentów nazw domen Rejestr DNSBelgium wyśle na autoryzowany adres email Abonenta procedurę walidacji online. Abonent będzie musiał potwierdzić swoją tożsamość. Do czasu zakończenia procedury zarejestrowana domena .be nie będzie aktywna.

Zawiadomienie o zmianie adresu Spółki

Uprzejmie informujemy, że z dniem 01 kwietnia 2022 roku nastąpiła zmiana adresu siedziby Spółki Consulting Service Sp. z o.o. Nowy adres siedziby Spółki to: ul. Jerzego Iwanowa-Szajnowicza 7 lok. U3, 02-796 Warszawa. Pozostałe dane Spółki takie jak nr KRS, NIP, REGON pozostają bez zmian. Zmianie nie ulegają także numery telefonów oraz adresy e-mail. W zawiązku […]

Problem z operatorem płatności BLIK

W związku z problemami operatora płatności BLIK (Polski Standard Płatności), 14.03.2022 r. od godzin popołudniowych mogą występować przerwy w dostępnie do tej metody płatności Przelewy24. Nieprawidłowości są niezależne do serwisu Przelewy24. W sytuacji, gdy dana metoda płatności działa niestabilnie, jest ona wyłączana po stronie Przelewy24. To standardowa reakcja, powodowana względami bezpieczeństwa oraz zminimalizowaniem liczby nieprawidłowo […]

Prace techniczne Dotpay/Przelewy24

Dnia 1.02.2022 r. operator płatności online obsługujący serwis HRD.pl rozpoczął migrację naszego konta z platformy Dotpay na platformę Przelewy24. W związku z powyższym mogą pojawić się chwilowe trudności w dokonywaniu płatności online. Przepraszamy za utrudnienia.

Planowe prace techniczne w serwisie

Informujemy, iż w oknie serwisowym we wtorek, 2 lutego 2021 r. w godzinach 21.30-22.00 odbędą się planowe prace techniczne w naszym systemie. W podanym oknie czasowym nie będzie możliwe logowanie się do serwisu. Przepraszamy za utrudnienia.

Prace techniczne w NASK w dniu 13.09.2020 r.

Rejestr NASK poinformował o planowej przerwie technicznej związanej z migracją danych. Została ona zaplanowana na niedzielę (13.09.2020 r. ), w godzinach pomiędzy 07.00 a 20.00.W związku z powyższym dostęp do systemu Registry NASK może być utrudniony bądź wyłączony. Przepraszamy za utrudnienia

Nowy system produkcyjny rejestru NASK

Dnia 5.08.2020 r. w godzinach 4.00-7.00 rejestr domen polskich NASK planuje wdrożenie nowej wersji programu produkcyjnego. W związku z powyższym w podanym wyżej oknie czasowym operacje na domenach polskich będą całkowicie niedostępne.

Ponowny atak DDOS na EURid

W dniu dzisiejszym rejestr domen europejskich EURid poinformował o kolejnym ataku DDOS na swoją infrastrukturę. Wszystkie zainicjowane operacje będą przez nas realizowane w miarę dostępności rejestru. Przepraszamy za utrudnienia.

1 2